motoger

Zacisk hamulcowy tylny prawy Porsche Boxster 986

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Zacisk hamulcowy tylny prawy Porsche Boxster 986
Zacisk hamulcowy tylny prawy Porsche Boxster 986

Sprzedawcy części do Porsche Boxster:

giełda części
giełda części poznań
auto szrot samochodowy
czesci samochodowe uzywane
auto części poznań
auto szrot
giełda części samochodowych
moto2
moto2.pl
auto części warszawa
auto części słomczyn
auto części
części używane opel
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części zamienne
gielda czesci
części używane poznań
giełda części śląsk
zamienne czesci samochodowe
auto czesci zamienne
auto kasacja części używane
części używane amerykańskie
giełda części słomczyn
części moto2
giełda części moto2.pl
części uzywane samochodowe
auto części gliwice
części szrot samochodowy

Cena Zacisk hamulcowy tylny prawy Porsche Boxster Cena

Popularny serwis ogłoszeń motoryzacyjnych z ofertami części do Porsche Boxster możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Zacisk hamulcowy tylny prawy. Części w kategorii Hamulce. Sprzedawca części samochodowych dodał ofertę w dniu 2025-01-14 a w tej chwili ta oferta jest non stop jest wartościowa i dostępna, pospiesz się, bo może być sprzedana nawet dziś czyli 2025-02-05 - numer oferty 31303831. Część używana Zacisk hamulcowy tylny prawy do Porsche Boxster 986 przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Sprzedawca posiada 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Zacisk hamulcowy tylny prawy Porsche Boxster 986 1.6 2000 dostawczy. Tanio Zacisk hamulcowy tylny prawy Porsche Boxster 986 1.6 2000 dostawczy. Producent tego auta zamontował silnik o poj. 1.6 i prawdopodobnie o ile pamięć nas nie myli te auto wyprodukowano około 1997. Bryła tego samochodu to dostawczy i twórcą tego pojazdu jest Porsche. Ten model Boxster wychodził w takich wersjach 986, 986 FL, 987, 987 FL, 981.


Opinie mechaników i blacharzy

W sklepie z częściami używanymi do samochodów kupiłem zacisk hamulcowy tylny prawy i teraz mogłem naprawić samemu Porsche Boxster wersja 986. Czuję się świetnie kiedy jeżdżę moim sportowym tuningowym Porsche Boxster. I wiem kto ma części używane do mojego auta. Słyszałem od mechanika że Porsche Boxster opinie na temat tego auta nie są najlepsze ale jak znam moje auto i nie mogę się z nimi zgodzić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Porsche Boxster bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Porsche Boxster. Jestem dumny z posiadania tego auta. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem zacisk hamulcowy tylny prawy do Boxster. Mały lokalny szrot z częściami ale kupiłem części używane w Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. To chyba jedyny szrot na którym znalazłem zacisk hamulcowy tylny prawy. Nie wiem czy zacisk hamulcowy tylny prawy pasuje z anglika ale kupiłem bo było tanio Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. Jak kupować na motoger.pl to proste wpisz zacisk hamulcowy tylny prawy i znajdą części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Moja babcia powiedziała żebym uważał gdy wyjeżdżam bo może się tak zdarzyć że popsuje swój samochód Porsche Boxster. Gdzie ja znajdę takie tanie zacisk hamulcowy tylny prawy. Zastanawiałem się odkrywałem świat chciałem naprawdę znaleźć coś w Internecie Porsche Boxster. Skontaktuje się ze znajomym i pogadam jak naprawić samemu zacisk hamulcowy tylny prawy w Porsche Boxster. Tak sobie myślę że to nie jest problem bo wielu znajomych miało taką usterkę już nie raz Gdy zabiorę mojego psa ze soba na pewno będę bardziej skoncentrowane i nie uszkodzę zacisk hamulcowy tylny prawy do Porsche Boxster. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio zacisk hamulcowy tylny prawy. Mój starszy brat ma dziewczynę w Śrem. U kumpla z okna widziałem jak mają dużo zacisk hamulcowy tylny prawy. Zobaczyłem na tym placu calutkie Porsche Boxster na części.  


KONTAKT

tanio Zacisk hamulcowy tylny prawy Porsche Boxster 986

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Zacisk hamulcowy tylny prawy Porsche Boxster 986
Copyright © 2025. MOTOGER.pl